تبلیغات در وبسایت سرویسکار

تبلیغات در اشکان تهویه
سایت و وبلاگ های اشکان تهویه مرجعی است برای کسانی که بدنبال آموزش ، آگاهی از امکانات و خصوصیات برند های مختلف ، عیب یابی و رفع عیب لوازم خانگی و تاسیساتی هستند
از این رو ، شما مطمئن میشوید که فقط مخاطبان اصلی شما بنر های تبلیغاتی شما را خواهند دید و از صرف هزینه های گزاف و تبلیغ در سایت های غیر مرتبط راحت میشوید
 
چگونگی نمایش آگهی

بنرها و تصاویر تبلیغاتی در اندازه (120 پیکسل عرض و 240 پیکسل در طول)
در بازه های زمانی مورد نظر شما در مجموعه سایت و وبلاگهای اشکان تهویه نمایش داده خواهند شد


تعرفه نمایش آگهی

جدول تعرفه نمایش آگهی در سایت و وبلاگ اشکان تهویه(باتخفیف 50درصدی فقط به مدت محدود)

کلاس


مدت نمایش(روز)

تعداد سایت و وبلاگ

تعرفه آگهی به ریال

A


30

همزمان سایت و وبلاگ

100.000

B


30

وبلاگ اشکان تهویه

75.000

C


30

سایت آموزشگاه مجازی اشکان تهویه 

75.000

 

صفحه اول پربازدیدترین سایت آموزشی تاسیسات اشکان تهویه(علیرضا حدادی)   90*728    فقط 1 تبلیغ     30 روز         20.000

مشخصات بنرها


 اندازه بنرها 120 پیکسل در عرض و 240 پیکسل در طول ( 240 * 120 ) میباشد وحداکثر حجم قابل قبول برای بنرها 80 کیلوبایت ( 80KB) می‌باشد. بنرها میتواند فقط در فرمت تصویر GIF یا  JPG  باشند.



نحوه پرداخت


پس از انتخاب کلاس تبلیغات مبلغ آنرا به شماره حساب 11120873  بانک رفاه به نام علیرضا حدادی پناه واریز نمایید و تاریخ، کد شعبه، میزان مبلغ واریز شده و شماره سند (فیش واریزی) را همراه بنر (تصویر آگهی) و لینک مرتبط با آگهی به ایمیل atkh.iran@gmail.com  و یا در تلگرام به  @servickar ارسال نمایید. جهت واریز اینترنتی (ساتنا یا پایا) نیز میتوانید از شماره شبا IR66013000000000011120873  استفاده کنید و مشخصات واریزی و نام واریزکننده را ارسال نمایید.
همچنین می‌توانید مبلغ آگهی را از طریق شماره کارت   5894631805222916 بانک رفاه به نام علیرضا حدادی پناه واریز نمایید و تاریخ واریز، میزان مبلغ واریز شده و شماره کارت واریز کننده  را همراه بنر و لینک مرتبط با آگهی به ایمیل اشاره شده ویا در تلگرام به  @servickar ارسال نمایید. توجه کنید مشخصات واریزی را نهایتاً تا 7روز پس از واریزی به اطلاع ما رسانده و تایید آنرا دریافت کنید در غیر اینصورت سایت هیچ مسولیتی برای بررسی و تایید واریزی شما نخواهد داشت.همچنین توجه داشته باشید که واریز مبلغ آگهی به معنای قبول قوانین سایت و تایید نهایی سفارش آگهی است بنابراین حتما قبل از واریز مبلغ شرایط و قوانین جذب آگهی را مطالعه فرمایید.

 قوانین و شرایط جذب آگهی

    از پذیرش آگهی سایتهای غیر مرتبط و همچنین مغایر با قوانین کشور ایران معذور هستیم.
    نمایش و درج آگهی پس از واریز وجه و هزینه تبلیغات در حساب موردنظر سایت درج شده دربالا انجام پذیر خواهد بود.
درصورت تغییر در ماهیت سایت آگهی دهنده در زمان نمایش آگهیا (مانند راهنمایی بازدیدکنندگان به یک سایت دیگر) بدون هماهنگی و یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات باشد نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد.
هر آگهی(بنر) تنها میتواند یک لینک به سایت مد نظر سفارش دهنده آگهی داشته باشد.
طراحی بنر بر عهده سفارش دهنده میباشد و در صورت نیاز آماده همکاری جهت طراحی بنر میباشیم که هزینه آن بصورت مجزا محاسبه خواهد شد.
در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط  نهادهای ناظر ( نهاد قضایی، انتظامی  یا وزرات ارشاد)  نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.
واریز یا پرداخت وجه به معنای قبول کلیه قوانین سایت و تایید نهایی سفارش برای نمایش آگهی است.وجه واریزی پس از شروع نمایش آگهی به هیچ عنوان و در هیچ شرایطی عودت داده نخواهد شد.همچنین آگهی دهنده موظف است بنر خود را دقیقا مطابق مشخصات و قوانین مشخص شده در سایت تهیه و ارسال نماید.مشکلات فنی سایت آگهی دهنده مسئولیتی برای اشکان تهویه نخواهد داشت و همچنین در صورتی که به هر دلیلی از جمله تخطی از قوانین سایت یا درخواست مراجع ذیصلاح نمایش آگهی متوقف شود مسئولیتی بر عهده اشکان تهویه نبوده و آگهی دهنده مسئول هرگونه ضرر و زیان خواهد بود.


آدرس سایت و وبلاگ های نمایش دهنده آگهی
1- وبسایت فروشگاهی: آموزشگاه مجازی اشکان تهویه 
2- وبلاگ آموزشی :  اشکان تهویه


لینک دانلود مستقیم نرم افزار آموزشی پکیج شوفاژ دیواری "نسخه اندروید"3ورژن

لینک دانلود مستقیم  نرم افزار آموزشی آبگرمکن دیواری "نسخه اندروید"3ورژن

لینک دانلود مستقیم نرم افزار آموزشی تعمیر یخچال های خانگی "نسخه اندروید"1ورژن

لینک دانلود مستقیم نرم افزار آموزشی تعمیر لوازم خانگی "نسخه اندروید"

لینک دانلود مستقیم نرم افزار آموزشی کولرگازی اسپیلت "نسخه اندروید"


نرم افزارهای تاسیسات : کاری از علیرضا حدادی