میتره سرد ویژه پکیج ها و آبگرمکن ها

در حال حاضر، پکیج دیواری متداول ترین وسیله ایجاد گرمایش شوفاژ در سراسر دنیا است. عدم اشغال فضای مفید، بالا بودن ایمنی، بالا بودن بازدهی و مصرف بهینه سوخت، از عواملی هستند که دستگاههای اجرایی را نیز به استفاده از پکیج دیواری تشویق می نمایند. اما مشکلی که در استفاده از پکیج ها به وجود می آید کم شدن فشار پکیج است که به دو علت اتفاق می افتد، ایجاد رسوب در سیستم لوله کشی و یا رسوب گرفتگی مبدل پکیج. در هر صورت این رسوب است که موجب افت فشار می گردد.
استفاده از روش های معمول مانند جوهر نمک و اسیدها در مصارف خانگی یا شغلی موجب ایجاد خوردگی روی سطوح فلزات و آلیاژها شده و از لحاظ پوستی و تنفسی نیز زیان بار می باشد که استفاده مداوم از این مواد اثرات جبران ناپذیری به جای خواهد گذاشت.

با استفاده از میتره سرد ویژه پکیج ها، بدون نیاز به پیاده کردن دستگاه ضمن صرفه جویی در وقت و هزینه، مشکل ایجاد خوردگی و مشکلات نیروی انسانی نیز کاهش می یابد و در مدت زمان چند دقیقه کل رسوبات را در خود حل کرده و تخلیه می شود.

طریقه مصرف محلول میتره سرد ویژه پکیج ها
ابتدا شیر یک ضرب را بسته و اتصالات مسیر ورودی و خروجی آب را از دستگاه باز کرده. سپس از طریق ایجاد یک مدار گردشی بوسیله پمپ مقدار یک لیتر میتره سرد را به مدت 10 الی 15 دقیقه (با توجه به نحوه عملکرد و غلظت آب) درمدار سیرکوله کرده. پس از تخلیه آب، به مدت یک دقیقه مسیر را با آب معمولی شستشو داده و بعد از بستن اتصالات پکیج آماده بهره برداری میباشد.